محل لوگو

کراتین مو


به نظر می رسد کراتین این روزها همه جا است: در مجلات ، در سراسر اینترنت ، در رسانه های اجتماعی. هر کس می دانید در مورد آن صحبت کرده است. متخصص زیبایی شما درباره توانایی آن در بهبود خاصیت ارتجاعی موهای شما ابراز نگرانی می کند ، و بهترین دوست شما در مورد چگونگی نرم و قابل کنترل بودن موهایش را تشخیص می دهد. اما ، دقیقاً کراتین چیست و آیا محصولات مو کراتین واقعا کار می کنند؟

شما سوالی دارید ، و ما جواب می دهیم!

کراتین چیست؟
اولین چیزها ، ابتدا کراتین یکی از اجزای اصلی مو ، پوست و ناخن های شماست. این پروتئین حیاتی است که به تشکیل ساختار داخلی و کوتیکول خارجی رشته های مو کمک می کند. هنگامی که موهای شما ریزش کراتین را تجربه می کند ، rojla.com رشته های شما به طور قابل توجهی مستعد شکستگی ، شکستگی و آسیب هستند.

چه عواملی باعث از بین رفتن کراتین می شود؟
با گذشت زمان ، قرار گرفتن در معرض یکنواختی گرما ، اشعه ماوراء بنفش و سایر عناصر طبیعی مانند آب نمک و باد ، می تواند باعث از بین رفتن کراتین متوسط ​​تا شدید شود. بدیهی است هر چه بیشتر موهای خود را به سبک خشک و گرما زده و بدون محافظت و یا دوباره پر کردن کراتین آن به طور مرتب ضربه بزنید ، آسیب آن شدیدتر خواهد بود.

محصولات کراتین برای مو چه می کنند؟
هنگامی که موهای خود را با یک دوز تازه کراتین تزریق می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که موهای شما نرمتر ، نرم تر و نرم تر باشد و در معرض سرخ شدن کمتر باشد.

اگر موهای شکننده و آسیب دیده دارید ، محصولات کراتین می توانند پروتئین طبیعی کراتین موهای شما را مجدداً محافظت کرده و از آن محافظت کنند ، در نتیجه بعضی از آسیب ها را برطرف کرده و از شکستن آینده جلوگیری می کنند.

مهمتر از همه اینها ، محصولات کراتین این توانایی را دارند که کشش موهای شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشند ، و به موهای شما سالم تر و جوان تر می شوند.

محصولات کراتین در مقابل درمانهای صاف کننده کراتین: تفاوت چیست؟
لازم به ذکر است که محصولات کراتین و درمانهای صاف کننده کراتین یکی نیستند.

درمانهای صاف کننده کراتین ، نوعی موی صاف کردن موهای نیمه دائمی ، در واقع می تواند برای موهای شما بسیار آسیب رسان باشد. در حالی که ، محصولات تزریق شده با کراتین برای تقویت مو و مدیریت بیشتر آن مفید هستند.

محصولات کراتین هستند
به عبارت ساده تر ، محصولات کراتین محصولات مراقبت از مو سالن هستند که به پروتئین کراتین و سایر مواد مغذی تزریق می شوند.

بر خلاف درمان های صاف کننده کراتین که باید در سالن اعمال شوند ، آنها در خانه بی خطر و آسان هستند.

محصولات کراتین علاوه بر ایمنی و استفاده آسان ، از قیمت قابل توجهی نیز برخوردار هستند. از طرف دیگر درمان کراتین می تواند صدها دلار در هر برنامه هزینه کند.

درمانهای صاف کننده کراتین هستند
تقریباً کاملاً متفاوت از محصولات کراتین ، درمان صاف کننده کراتین فقط در سالن ها انجام می شود. به طور معمول ، آنها درمان های صاف کننده موهای نیمه دائمی هستند که با استفاده از فرم مایع کراتین با ماده نگهدارنده شیمیایی ، موهای زائد مو را صاف می کنند.

برجسته ترین و مشهورترین - Blowout Brazilian ™ است. این نوع درمان صاف کننده کراتین نه تنها به طرز خارق العاده ای زمان بر است (ممکن است ساعت ها در سالن طول بکشد) بلکه بسیار گران است.

علاوه بر اینکه پرهزینه و وقت گیر است ، برخی از درمان های صاف کننده کراتین می توانند ناامن باشند. طبق گفته سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ، درمان های سالن مانند منفجر شدن برزیل در صورت حاوی مواد نگهدارنده شیمیایی مانند فرمالدئید می تواند یک خطر بالقوه برای سلامتی باشد.

 

https://www.rojlab.com/product/cadiveu-brasil-cacau-keratin-kit/

https://www.fantasticsams.com/about/news/keratin-hair-products-do-they-really-work

  انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 16

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما